LINE Camera - Photo editor

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 90.6 MB
  • Version 14.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma LINE Corporation
LINE Camera - Photo editor mobil uygulaması IOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz kaliteli bir fotoğraf uygulamasıdır.

Fotoğraflarınızı ücretsiz düzenleyebileceğiniz yeni ve heyecan verici yollar bulabilirsiniz. LINE Camera - Photo editor mobil uygulaması sizlere fotoğraflarınızı düzenlemeniz konusunda yardımcı olabilecek en kaliteli mobil uygulamalardan bir tanesidir. 

Uygulamamız sayesinde fotoğraflarınız artık daha renkli ve daha kaliteli bir görünüme sahip olacaklar. Popüler LINE pulları da dahil olmak üzere 1000'den fazla damga ve 100'ün üzerinde farklı çerçeve ve zengin fontlar IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile parmaklarınızın ucunda ücretsiz olarak bulunur. 

Popüler illüstrasyonlar ve ünlü çizimlerle çizilmiş pullar içeren yeni pullar, fotoğraflarınızı güzelleştirmenize yardımcı olmak için her hafta yeni hali ekleniyor. Uygulamamız mobil cihazlarınızı da daha verimli hale getiriyor. Sosyal medyalarınıza yüklediğiniz fotoğraflarınız artık daha göze hitap eder şekilde. Fotoğraflarınızın yanı sıra eğlenceli ve sevimli çıkartmalarla videoları kaydedebilirsiniz. 

LINE Camera - Photo editor mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızda eğlenebilir ve fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Kameranız uygulamamız ile daha kaliteli bir hal alıyor. Sizde çeşitli içerikler ile mobil cihazınızda fotoğraflarınızı güzelleştirin. 

Daha Fazla Göster
LINE Camera - Photo editor indir